ЗОРБІНГ - НЕЗАБУТНІЙ ВІДПОЧИНОК

Небувалі відчуття і екстремальні відчуття - ось що потрібно для активного, радісного, незабутнього відпочинку. Зорбінг - відмінна можливість відчути все це на собі.

Відносно молодий екстремальний атракціон наібрает все більшої популярності у шанувальників чогось нового і незвичайного.

Що являє собою зорбінг?

Для кого-то слово «зорбінг» дійсно представляє загадку. Що це - екстремальний спуск або підйом? Щось схоже на атракціон в парку розваг? І так і ні. Це цікаве і захоплююче пригода, яка вже зараз може статися з вами!

Щоб випробувати на собі всі дивовижні і нові для людини відчуття, необхідна спеціальна конструкція - зорб. Це високоточна інженерне «споруда», яке являє собою кулю. Куля складається з двох сфер: внутрішньої і зовнішньої. З'єднуються дві сфери спеціальними перемичками - стропами. Кулі-зорби виготовляються з поліпропілену - якісного, міцного, відповідного за своїми фізичними характеристиками матеріалу.

Людина поміщається у внутрішню сферу і кріпиться там спеціальними ременями безпеки. Таким чином гарантована безпека. Потім куля стає на краю схилу - і запускається вниз. Ось це і є зорбінг - відчуття польоту, одночасної невагомості, надзвичайних відчуттів польоту, перевертань, екстриму.

Зорбінг - це одночасно і розвага, і екстремальний спорт. Вже проводяться численні змагання, де змагаються на швидкість, час і по іншим цікавим критеріям.

Pізновиди зорбінгу

Описаний вище спуск - класична різновид, яка називається ще хілл зорбінг. Саме для цього і придумувався спеціальний поліпропіленовий шар - спускатися з якоюсь височини. Однак з часом з'явилося кілька інших різновидів цього дивного розваги. Ось основні з них:

  • Збігання з височини: цікава і захоплююча різновид, де вам доведеться відчути себе «білкою в колесі». На відміну від класичного варіанта, де не потрібно робити ніяких рухів, тут необхідно буде саме бігти в зорбі, намагаючись не впасти;
  • Біг по плоским поверхням: за допомогою зорба ви збігає ні з височини, а просто біжите по рівній поверхні. Саме такий різновид може стати спортом: змагаються на швидкість як у марафоні;
  • Гідро зорбінг: дуже вражаюче розвага для тих, кому вже набридли класичні спуски. У малу сферу заливається вода - і пасажир відчуває себе як в човні під час спуску в річці Міссісіпі або будь-який інший екстремальній водної місцевості.

Зорбінг в будь-якій своїй різновиди - відмінна можливість активного і цікавого відпочинку