Вуликотерапія в Україні

23Лют

Вуликотерапія в Україні

Вуликотерапія в карпатах
Вуликотерапія в карпатах
Вуликотерапія в карпатах
Вуликотерапія в карпатах
Вуликотерапія в карпатах
Вуликотерапія в карпатах

Альтернативна медицина сьогодні популярна як ніколи. Як не дивно, в лікуванні багатьох захворювань у сучасних вчених-медиків немає чіткої позиції. До кінця невідомі механізми виникнення хвороб, а відповідно і шляхів їх вирішення. Альтернативні методи завоювали широкий авторитет в лікуванні різних недуг, в тому числі нервової системи, імунітету, серця і судин та ін.

Апітерапія – найбільш популярний сьогодні напрямок. Під цим з першого погляду невідомим терміном криється цікавий метод лікування – за допомогою бджіл і продуктів бджільництва.

Сьогодні багатьом цей метод альтернативної медицини здається чимось екзотичним. Але якщо ми заглибимося в історію, то побачимо одну цікаву річ: лікування за допомогою впливу бджіл відомо вже з кінця XIX століття. А якщо ще глибше, то цілющі властивості меду були відомі стародавнім єгиптянам і скіфам.

Що таке апітерапія? Апітерапія складається з трьох самостійних, але часто взаємодіючих один з одним напрямків:

  • лікування за допомогою так званого бджолиного «укусу»;
  • боротьба із захворюваннями за допомогою бджолиних продуктів (мед, віск, пилок, перга);
  • сон на вулику-лежанці.

Сон на вулику з бджолами – чудова терапія на цілий організм людини, що базується на її близькому контакті з цими чудовими створіннями.

На організм людини великий позитивний вплив має “живе“ тепло бджолиної сім`і, а також мікровібраціі, які створюються змахами крилець бджіл. Це маленькі вібромасажери, які позитивно впливають на нервову, кровоносну, м`язеву систему, створюючи умови для самокорегування функцій внутрішніх органів.

  За рахунок того, що з вуликів назовні виходить велика кількість лікувального повітря, яке створюється бджолами, і в його склад входить суміш меду, прополіс, квітковий нектар, можна вилікувати захворювання дихальних органів.

  Часто таку терапію сном рекомендують використовувати відразу після перенесеного хірургічного втручання, з її допомогою можна швидше відновитися.

  Дана процедура допоможе швидше вилікувати захворювання кишечника, шлунка, відновити обмінні процеси в організмі.

  Для жінок такий вид сну на вуликах буде корисним для репродуктивної системи, з його допомогою можна позбутися від такої проблеми, як безпліддя.

  Літнім людям рекомендується використання сну на бджолиних вуликах, щоб позбутися геріатрії, атеросклерозу, захиститися від захворювань, які характерні для літнього віку.

Спати на вулику потрібно починати з початку весни і до кінця літа. Спеціально використовувати матраци та інші пристосування не потрібно, так ви не відчуєте легкий масаж.

Протягом 6 годин організм з допомогою процедури може повністю відновитися.

Сон на вулику найбільше рекомедується при: зниженому імунітеті, порушенню кровообігу, захворюваннях ендокринної та нервової систем, підвищеному або зниженому артеріальному тиску, серцево- судинних  і захворюваннях опорно -рухового апарату , стресах і депресії.

Через дрібну сіточку з бджолиного житла виходить чисте і цілюще повітря. Воно відмінно підходить для інгаляції. За десять хвилин його вдихання в бронхах і легенях людини гине більшість мікробів. Біля самого вулика повітря високоіонізоване, завдяки чому, потрапляючи в організм людини, воно знижує рівень вільних радикалів.

Протипоказання сну на вуликах

  Заборонено, коли людина страждає алергією на продукти бджільництва

  Якщо не переносить укуси бджіл.

  У разі зловживання алкогольними напоями, курінням.

Щоб бджоли вас не вжалили, потрібно відмовитися від різних косметичних засобів, парфумів, кремів.

  Біоенергетичне  поле бджолиної сім’ї позитивно впливає на організм людини. Таке лікування абсолютно нешкідливе. Вже давно вчені медицини довели ефективність даного способу лікування.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

EnglishPolishRussianUkrainian