Екскурсії Карпатами

Екскурсії Карпатами
Для наших гостей ми розробили три маршрути різної складності, розрахувавши відстань та сили, щоб кожен зміг отримати насолоду та дізнатися багато цікавого про нашу місцевість – звичаї, традиції, флору та фауну.

Перший маршрут «Зелений» - створений для любителів легких підйомів, прогулянки по стежці яка веде поміж величних дерев, цікавих схилів та карпатських джерел. Переважні висоти 500-550 м над рівнем моря, тут Ви зможете назбирати сезонну ягоду, а також кошик грибів.

Другий маршрут зветься «Жовтим». Він є складнішим за «Зелений», чудово підходить для людей, що люблять далекі прогулянки. Початок туру від села Ясінка, далі стежка веде на вершину гори, висота якої досягає 700 м над рівнем моря. З вершин відкривається вид на мальовничі села Ластівку, Свидник та Коритище.

Третій маршрут «Червоний» - найскладніший, розроблений для людей які готові долати великі дистанції. По цьому маршруту Ви підніметесь на найвищу точку даної місцевості гору Буківську, переправитись через підніжжя Лавки та отримати масу задоволення від підкорення вершин.

В кожному з турів Ви дізнаєтесь про види рослин, тварин, ягід, традиції та звичаї, і просто цікаві історії з життя. По дорозі можете зустрітись з дикою козою та цапом, зайцем, їжаком та білкою. Назбирати трав на Карпатський чай, ягоди та гриби.

Вартість:
Маршрут «Зелений» - 500 грн
Маршрут «Жовтий» - 800 грн
Маршрут «Червоний» - 1100 грн

Бронювання послуги здійснюється за попереднім записом у адміністратора на рецепції!