Кінна прогулянка на бричці

Кінна прогулянка на бричці

Кінні прогулянки, а особливо в горах - заняття не тільки дуже захоплююче, але і корисне для вашого здоров'я. Верхова їзда дуже корисна при сколіозі, остеохондрозі, наслідки поліомієліту, простатитах, а також розумовій відсталості і багатьох інших фізичних і душевних розладах. Також їзда на конях дуже корисна дітям.

На жаль, далеко не кожен може побороти свої страхи і осідлати коня. І не кожному верхова їзда дозволена за станом здоров'я. Але при цьому всьому, якщо є бажання, вихід є. Комплекс "Осоння Карпати" пропонує всім бажаючим прокататись на ... бричці з кіньми! По-перше, це весело і цікаво, як для дітей, так і для дорослих. По-друге, на коня допустимо зможе сісти одна людина, ну максимум двоє. А на візок поміщається до п'яти чоловік, що на сім'ю як раз ідеально.

Замовивши дану послугу ви і ваші близькі зможете насолодитися всією красою Карпат, прокатавшись з нашим веселим фірманом, подивитися і пофотографувати прекрасні краєвиди та возз'єднатись з природою.


Не відмовте собі в задоволенні і обов'язково користуйтеся послугою в будь-який час року! Кінна прогулянка на возі доставить вам масу задоволення і перетворить ваш сімейний відпочинок в казку.


Ціна за годину прогулянки на бричці - 500 грн.


Приїжджайте до нас. Ми обіцяємо, вам сподобається).