Льодовий каток

Катання на ковзанах - це не тільки веселе заняття, що піднімає вам настрій, але і користь для вашого організму. Вже давно вчені підрахували, що відвідування ковзанок дуже благотворно впливає на суглоби, кістки, м'язи, серце і судини, тому не відмовляйте собі в задоволенні відвідати каток на нашому курорті.

Не забувайте, що в холодну пору року дуже важливо більше часу проводити на свіжому повітрі. Катання на ковзанах покращує метаболізм, підтримує молодість і красу вашого організму. Крім того, не варто забувати і про моральне задоволення. Що може бути краще взимку, якщо не катання на ковзанці, між тим випиваючи чашечку гарячого глінтвейну з вашими близькими? Ну і звичайно ж, для пар таке проведення часу буде дуже навіть романтичним. Отож, одягайтесь потепліше, взувайте ковзани та завітайте на наш величезний каток, створений спеціально для вас, наші любі гості!

Комплекс "Осоння Карпати" не просто пропонує вам покататися на нашому катку площею 2100 метрів, але і надає вам дуже спокусливі ціни. Весь день катання обійдеться вам всього в 100 гривень, а оренда ковзанів тільки 50 гривень. Ціни за день катання вказані без обмежень, кататися можна навіть з ранку до ночі!


Для комфортного проживання та економії пропонуємо вам забронювати номер на нашому сайті заздалегідь та отримати додаткові знижки на проживання. Не забувайте заходити на наш сайт та слідкуйте за актуальними акціями та знижками саме для вас. Хорошого вам відпочинку та гарного проведення часу!
Відкриття ковзанки залежить від погодніх умов та температурнрго режиму