Осоння

Активний відпочинок в Карпатах

Активний відпочинок в Карпатах

У час активного розвитку інформаційних технологія значна частина людей опиняється в умовах, коли їхня праця потребує тривалого сидіння перед монітором. Щоб уникнути негативних наслідків сидячого стилю життя, важливо хоча б відпочивати активно.
Якісний активний відпочинок сьогодні пропонує готельно-відпочинковий комплекс «Осоння», що розміщений на живописному березі річки Стрий, у Карпатах. Тут є все для оздоровлення душі і тіла: життєдайна природа Карпат, цілюща гірська вода, чисте, сповнене дивовижними пахощами, повітря.

У відпочиваючих, які вибрали для себе «Осоння», є унікальна можливість – поселитися у затишному будиночку і насолоджувати чудовими гірськими краєвидами, а також ходити в гори і, залежно від сезону, збирати гриби, ягоди, лікарські трави або ж кататися на лижах, санчатах. За необхідності їх  супроводжує у горах досвідчений поводир, який добре знає особливості найпопулярніших гірських маршрутів.

По-справжньому оздоровитися гості готельно-відпочинкового комплексу можуть, подрімавши у будинку-вулику – сон під звуки заспокійливого бджолиного гулу чудово розслаблює, сприяє зміцненню нервової системи і організму в цілому.

Відвідавши руську баньку, реально відчути себе оновленим, сповненим сил для того, щоб почати вибирати для себе активний відпочинок в Карпатах.

Любителям гострих, адреналінових вражень в «Осонні» рекомендують захоплюючу риболовлю на озерцях. Тут створені прекрасні умови як для спортивної, так і для «ледачої» риболовлі. За кілька годин, проведених біля прекрасного озера, ви неодмінно роздобудете справжні рибні трофеї, з якими неодмінно сфотографуєтеся, аби ділитися своїми рибацькими досягненнями з друзями.

Неабияка насолода чекає на гостей,  які оберуть відпочинок на гойдалках та інших атракціонах – все це доступно тут у будь-яку пору року. Активний атракціонний відпочинок дозволить пережити відчуття, які можливо отримати, лише доторкнувшись до самісінького неба. Неодмінно спробуйте – і нехай ваша мрія стане реальністю.

Насолоджуючись активним відпочинком, ви неодмінно зголоднієте – і зможете втамувати свій голод, поживившись смачним обідом в альтанці або ж власноруч приготувавши на мангалі рибу, м’ясо чи овочі.
Готельно-відпочинковий комплекс «Осоння» – це прекрасна можливість гарно відпочити як самому, так і з друзями або сім’єю. Тут кожен знайде заняття по душі, аби по-справжньому насолоджуватися і не нудьгувати жодної хвилини!

EnglishPolishRussianUkrainian