Природне лікування карпатською водою в “Осоння”

Природне лікування карпатською водою в “Осоння”

Напевне, кожен з нас чув про користь мінеральних вод, застосування їх у лікуванні різних хворіб та профілактиці їх виникненню. Курорт “Осоння” на своїй території має своє джерело природної мінеральної води, яку розповсюджує по всьому комплексу. По всій території курорту через систему водопостачання подається мінеральна природна вода з власного джерела, тож отримувати користь від справжньої мінеральної води ви зможете не виходячи з готельного номеру чи будиночка. Для початку, щоб розуміти всі корисні властивості мінеральної води, потрібно розібратись в їх характеристиках.

Що ж таке мінеральна вода?

Мінеральною водою вважається та, яка походить з захищеного підземного джерела. На відміну від інших вод вона має постійне мінеральне багатство (не менше 250 частин на мільйон).

Ці мінерали повинні бути в природному складі цієї води для того, щоб цей вид води вважався мінеральним. Крім того, процес розливу повинен відбуватися в його місці походження, і ця бутильована вода повинна бути вільною від патогенів без будь-якого попереднього лікування.

Види мінеральної води

Серед цих вод можна розглянути наступне:

• Ті, у кого понад 1501 мг мінералів на літр. (Сильно мінералізована вода)

• Ті, які мають від 501 до 1500 мг мінералів на літр (помірковано мінералізовані води)

• Ті, які мають від 51 до 500 мг мінералів на літр. (Низько-мінералізована вода)

• Ті, які мають менше 51 мг мінералів на літр. (Води дуже слабкої мінералізації)

У чому різниця між мінеральною і природною водою? Серед основних мінеральних вод ми маємо наступне:

Характеристики хлоридних вод:

  • Ті, які містять солі (твердий хлорид) при рівнях, що перевищують 1 г на літр.

  • Джерела в цих водах є найбільш експлуатованими в гідротерапевтичних санаторіях за їх заспокійливу дію, а також здатність збільшувати еритроцити і позитивно впливати на обмін речовин.

Властивості хлоридних вод:

Серед багатьох додатків, які можуть включати потоки води, вони можуть провокувати наступне:

• Ожиріння

• Печінка.

• Ревматизм

• Захворювання жовчного міхура

• Захворювання лімфатичних вузлів.

• Анемія

• Захворювання жіночих статевих шляхів

Характеристики бікарбонатних вод

Вони містять 1 г на літр бікарбонату разом з іншими мінералами, які перетворюють їх на досить складну групу. Це води, що надходять з вулканічних земель.

Вони застосовуються по суті в ураженнях органів травлення, особливо в тих, де виявляється придатним для нейтралізації надлишок кислотності. Вони дуже цікаві для проблем метаболізму, головним чином для організмів, які спалюють мало жирів або які мають мало активних бульбашок або печінки. Її дія була продемонстрована і на нирках, до яких вони роблять роботу більше з подальшим збільшенням сечовипускання.

Властивості бікарбонатних вод

Між багатьма сферами застосування цього типу води ми згадаємо про лікування таких захворювань:

• Підвищена кислотність шлунка;

• Виразка шлунка;

• Гастрит;

• Запор;

• Діарея;

• Ожиріння.

Яка найкраща мінеральна вода для тіла?

Зручність типу мінеральної води або іншої залежить від типу людини та аномалії, що підлягає лікуванню водою. Найкраще звернутися до фахівця за порадою щодо того, який тип води потрібен кожній людині.

Це обов'язково, якщо ви приймаєте воду з сильною або помірною мінералізацією, оскільки в багатьох випадках вона може бути протипоказана. Наприклад, пити кальцієву воду не бажано для тих, хто страждає від каменів у нирках.

Кращою мінеральною водою, яка не може викликати проблем, є слабка або дуже слабка мінералізація. Якщо метою є всмоктування мінералів, то краще вибирати продукти, багаті мінеральними або мінеральними добавками, оскільки було показано, що тіло краще поглинає їх мінерали з їжі, ніж з води.

Необхідно дивитися на склад мінеральної води або бутильованої води взагалі, щоб не допускатися помилок

Деякі води мають дуже високий рівень натрію, що може впливати на кров'яний тиск. У інших випадках бутильовані води мають високі концентрації нітратів (максимальна доза не повинна перевищувати 5 мг на літр).

Яку воду та в яких кількостях споживати щоденно?

Вода вносить значний внесок у здоров'я і щоденне споживання від 1,5 до 2 літрів води повинно бути гарантоване, тому що хороша гідратація має важливе значення для підтримання рівноваги води в організмі, хоча потреби можуть змінюватися у різних людей. Проте, населення у всьому світі є далеким від рекомендованої норми для водозабору.

Серед вод, які використовуються для людей, є води призначені для пиття, які використовуються для приготування їжі та напоїв або для інших побутових потреб і природних мінеральних вод, які походять з водоносного шару або підземного резервуару, виходять з одного або декількох природних або свердловинних джерел і мають специфічні гігієнічні особливості і, зрештою, здорові властивості.

З космосу земля виглядає як «блакитна» планета, оскільки більшість її поверхні покрита водою. Лише 2,5% цієї води є свіжою, і більшість з них лежить замороженою і недоступною в крижаних крилах і Гренландії, залишаючи менше 1% прісної води доступною в озерах, річкових каналах і під землею. Лише близько третини світової потенційної прісної води можна використовувати для потреб людини. Зі збільшенням забруднення зменшується кількість корисної води.

Вода значною мірою сприяє здоров'ю, а міцне здоров'я є сутністю розвитку. Проте захисна роль води значною мірою невидима і прийнята як належне в більш багатих країнах. Її внесок у охорону здоров'я відбувається безпосередньо у домогосподарствах через продукти харчування, а також опосередковано як засіб підтримки здорового, різноманітного середовища. Ці два дорогоцінні ресурси - вода і здоров'я - разом можуть посилити перспективи розвитку. У людини близько 60% ваги тіла представлені загальною водою організму, розподіленої у внутрішньоклітинні і позаклітинні рідини, які містять приблизно 65 і 35% загальної маси тіла відповідно. Вода бере участь у багатьох функціях організму, оскільки служить носієм поживних речовин в системі кровообігу. Крім того, це транспортний засіб для вилучення продуктів і усунення відходів і токсинів, а також змащування і забезпечення структурних опор тканинам і суглобам. Однак не існує ефективного механізму зберігання води в організмі; отже, необхідна постійна подача рідини для збереження вмісту води.

Потреба у воді може бути частково задоволена загальною дієтою та водою, що міститься в їжі: фрукти, овочі та молоко складаються для 85% водою. М'ясо, риба, яйця і свіжий сир містять 50–80% води; приготовлена паста і рис близько 60–65%. Тоді як хліб і піца містять в собі воду на 20-40%, а хлібобулочні вироби (наприклад, печиво, сухарі та хлібці) складаються з води лише менш ніж на 10%.

Тим не менш, щоденне споживання від 1,5 до 2 літрів води повинно бути гарантоване, тому що хороша гідратація має важливе значення для підтримання рівноваги води в організмі, хоча потреби можуть змінюватися серед людей через вік, фізичну активність, особисті обставини та погодні умови.

Що пропонуємо ми?

Як ми вже вище перераховували, вода у нашому житті відіграє вкрай важливу роль. Для вашого здоров'я та комфорту, курорт “Осоння” у всі номери, будиночки, ресторан, спа та всі інші локації комплексу по системі водопостачання поставляє свою природну карпатську воду, багату на мінерали та корисні мікроелементи. Пам'ятайте, ми любимо своїх гостей, тож чекаємо вас на відпочинок та оздоровлення!