Оздоровчий відпочинок в Карпатах

Літній оздоровчий відпочинок

Літо - прекрасна пора розквіту, романтики та активного відпочинку. Після зимової хандри дуже хочеться взяти відпустку та поїхати з рідними та близькими куди-подалі від турбот, подихати свіжим повітрям. Влітку в горах настрій злітає просто-таки до небес, і не скористатись таким часом не потрібно. Спеціально для вас, наших дорогих гостей, ми створили цілий список занять для душі та тіла, яких наш курорт пропонує для відпочинку в Карпатах протягом цілого літа для вас та вашої сім’ї.

Якщо ви приїхали в Карпати оздоровитись, тоді наш відпочинковий комплекс створений саме для вас! Послуг для відпочинку душі та тіла у нас достатньо, тож почнемо спочатку:

Вуликотерапія.

 В останні роки багато вчених говорять про користь продуктів бджільництва для людей. Ми в свою чергу, спираючись на їх дослідження, пропонуємо і вам оздоровитись. Ми пропонуємо вам оздоровлення за допомогою мікровібрацій, які бджоли створюють своїми тільцями та крильцями, теплом бджіл, яке також корисно впливає на організм в цілому, та безпосередньо самими продуктами бджільництва. Зацікавило? Телефонуйте, наші спеціалісти проконсультують вас детальніше.

Лікувальний масаж

Наступна послуга, про яку чули всі та користувались безліч - лікувальний масаж. Як ви вже можливо чули, в  курорті “Осоння” побудовано новий величезний СПА - комплекс, у якому можна скористатись послугою лікувального масажу. Масаж мега-позитивно впливає на стан людини як психологічний, так і психічний, також ним покращують роботу внутрішніх органів, зміцнюють суглоби, допомагають кращій циркуляції крові, роблять шкіру еластичнішою.

Карпатська лазня

Одна з найдавніших та напевне найприємніших оздоровчих послуг - лазня! Ми впевнені що практично кожен і напевне неодноразово побував у лазні, та не кожен знає про її властивості для організму. При регулярному відвідуванні лазні імунітет значно зростає, збільшується кількість клітин для боротьби з вірусами та інфекціями. Загалом, похід в лазню - профілактика інфекцій і радикуліту, боротьба з застудою та інфекціями. Також похід у лазню благотворно впливає на дихальні шляхи, шлунково - кишковий тракт та навіть лікує виразку шлунка! 

Королівський Чан

Ну і ще одна дуже приємна послуга - оздоровчий королівський Чан. Ми запрошуємо вас урізноманітнити свій відпочинок цією приємною процедурою. Похід у чан сприяє загальному покращенню самопочуття, поліпшує кровообіг, імунітет, допомагає здійснити терапевтичний вплив на шкіру та суглоби, врегулювати артеріальний тиск. Температура води має бути 40 С, максимально перебувати в чані можна до 15 хв., Далі необхідно охолоджуватись джерельною водою.

Якщо вас зацікавили всі вищеперераховані послуги, тоді неодмінно телефонуйте або бронюйте місця у нас на сайті. Ми завжди раді гостям, ми обіцяємо вам чудовий сервіс за приємними цінами. Не зволікайте, адже бажаючих дуже багато. Будемо раді кожному з вас!