Озеро курорту “Осоння” з мінеральною гірською водою

Озеро курорту “Осоння” з мінеральною гірською водою

У Карпатах мінеральні джерела використовуються для ванн і питного лікування. Мінеральна термальна вода у нашому курорті тече з гір прямо у озеро на території нашого курорту та з її допомогою кожен має змогу купатись та оздоровлюватись. Ви напевне запитаєте, чим же корисна мінеральна вода для тіла?! Всі аргументи наведені нижче.

Основним лікувальним фактором мінеральної термальної води є вміст азоту і кремнієвої кислоти, які забезпечують їй високу здатність помякшувати, очищати і разом з тим підсушувати шкірні покриви, діючи тонізуючим чином на сполучно-тканинні і еластичні структури шкіри, тканин і органів, а також на центральну нервову систему, поліпшуючи загальний стан організму.

Хвороби, які лікують за допомогою мінеральних вод:

  • Захворювання серцево-судинної системи 
  • Захворювання центральної нервової системи функціонального характеру
  • Порушення трофіки тканин
  • Шкірні захворювання
  • Хвороби сечостатевої системи:

Кожен з нас розуміє, що всі вищеперераховані хвороби вилікувати одним тільки купанням в мінеральній гірській воді практично неможливо. Але, купання в сукупності з лікуванням може бути ефективнішим та швидшим, тож спробувати все-таки варто. 

Також у цьому величезному озері площею більше 750 квадратних метрів можна не просто купатись та покататись на катамаранах та лодках, але і… порибалити! У озері водиться практично всі види прісноводної риби, включаючи річкову форель, голавль, щуку, окунь, линь, білий амур та багато іншої!

Якщо вас бентежить, що мінеральна вода з гір може бути занадто холодною - не переживайте, адже перед тим, як потрапити у озеро, вода спочатку проходить через форельник (трішки менше озеро для розведення форелі), а вже звідти нагріта гірська вода потрапляє в велике озеро. Як ми вже згадували, при вашому бажанні можна орендувати катамаран або ж лодку та провести гарний час з сім’єю, близькими та коханими людьми. 

Якщо ви зібрались на відпочинок до нас, тоді пам'ятайте - ми завжди раді задовольнити всі ваші побажання для відпочинку та релаксу. Наше величезне озеро, розташоване на 3 метри вище річки Стрий, повністю у вашому розпорядженні.