Вуликотерапія в Україні

Вуликотерапія в Україні
Задати питання
Хочете дізнатися більше? Запитайте нас!

Альтернативна медицина сьогодні популярна як ніколи. Як не дивно, в лікуванні багатьох захворювань у сучасних вчених-медиків немає чіткої позиції. До кінця невідомі механізми виникнення хвороб, а відповідно і шляхів їх вирішення. Альтернативні методи завоювали широкий авторитет в лікуванні різних недуг, в тому числі нервової системи, імунітету, серця і судин та ін.


Апітерапія – найбільш популярний сьогодні напрямок. Під цим з першого погляду невідомим терміном криється цікавий метод лікування – за допомогою бджіл і продуктів бджільництва.

Сьогодні багатьом цей метод альтернативної медицини здається чимось екзотичним. Але якщо ми заглибимося в історію, то побачимо одну цікаву річ: лікування за допомогою впливу бджіл відомо вже з кінця XIX століття. А якщо ще глибше, то цілющі властивості меду були відомі стародавнім єгиптянам і скіфам.

Що таке апітерапія? Апітерапія складається з трьох самостійних, але часто взаємодіючих один з одним напрямків:

  • лікування за допомогою так званого бджолиного «укусу»;
  • боротьба із захворюваннями за допомогою бджолиних продуктів (мед, віск, пилок, перга);
  • сон на вулику-лежанці.

Сон на вулику з бджолами – чудова терапія на цілий організм людини, що базується на її близькому контакті з цими чудовими створіннями.

На організм людини великий позитивний вплив має “живе“ тепло бджолиної сім`і, а також мікровібраціі, які створюються змахами крилець бджіл. Це маленькі вібромасажери, які позитивно впливають на нервову, кровоносну, м`язеву систему, створюючи умови для самокорегування функцій внутрішніх органів.

За рахунок того, що з вуликів назовні виходить велика кількість лікувального повітря, яке створюється бджолами, і в його склад входить суміш меду, прополіс, квітковий нектар, можна вилікувати захворювання дихальних органів.

  • Часто таку терапію сном рекомендують використовувати відразу після перенесеного хірургічного втручання, з її допомогою можна швидше відновитися.
  • Дана процедура допоможе швидше вилікувати захворювання кишечника, шлунка, відновити обмінні процеси в організмі.
  • Для жінок такий вид сну на вуликах буде корисним для репродуктивної системи, з його допомогою можна позбутися від такої проблеми, як безпліддя.
  • Літнім людям рекомендується використання сну на бджолиних вуликах, щоб позбутися геріатрії, атеросклерозу, захиститися від захворювань, які характерні для літнього віку.

Спати на вулику потрібно починати з початку весни і до кінця літа. Спеціально використовувати матраци та інші пристосування не потрібно, так ви не відчуєте легкий масаж.

Протягом 6 годин організм з допомогою процедури може повністю відновитися.

Сон на вулику найбільше рекомедується при: зниженому імунітеті, порушенню кровообігу, захворюваннях ендокринної та нервової систем, підвищеному або зниженому артеріальному тиску, серцево- судинних  і захворюваннях опорно -рухового апарату , стресах і депресії.

Через дрібну сіточку з бджолиного житла виходить чисте і цілюще повітря. Воно відмінно підходить для інгаляції. За десять хвилин його вдихання в бронхах і легенях людини гине більшість мікробів. Біля самого вулика повітря високоіонізоване, завдяки чому, потрапляючи в організм людини, воно знижує рівень вільних радикалів.

Протипоказання сну на вуликах

  • Заборонено, коли людина страждає алергією на продукти бджільництва
  • Якщо не переносить укуси бджіл.
  • У разі зловживання алкогольними напоями, курінням.

Щоб бджоли вас не вжалили, потрібно відмовитися від різних косметичних засобів, парфумів, кремів.

Біоенергетичне  поле бджолиної сім’ї позитивно впливає на організм людини. Таке лікування абсолютно нешкідливе. Вже давно вчені медицини довели ефективність даного способу лікування.Галерея

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.