ZipLine в Карпатах

ZipLine в Карпатах
Задати питання
Хочете дізнатися більше? Запитайте нас!

ZIPLINE – екстремальний, цікавий, вражаючий відпочинок в Карпатах

Не тільки літо – час екстремальних, цікавих, вражаючих розваг. Адже є такі атракціони, які працюють цілий рік! Один з них – сучасний і популярний сьогодні ZipLine, який стане справжньою пригодою влітку, взимку, восени, навесні. Не пропустіть можливість відчути себе на сьомому небі від щастя.

ZipLine – це дивовижний за відчуттями атракціон. Вся конструкція складається з натягнутого сталевого каната, який розташований між двома точками. Людина кріпиться за допомогою спеціальних механізмів до цього канату і по роликових напрямних скочується по канату від однієї точки в іншу. Все влаштовано на принципі гравітації – під час спуску людина набирає все більшу і більшу швидкість. Іноді швидкість може досягати цілих 100 кілометрів на годину!

Довжина спуску буває різною. Наприклад, найбільший зіпплайн розташований в Мексиці. Довжина його (в це важко повірити) становить понад 2.5 кілометрів!


Уявіть, ваша робота розташована саме на такій відстані, і ось кожен день ви добираєтеся на неї за допомогою гравітаційного спуску на зіпплайне. Дивно!

До речі, цікаво, що в багатьох тропічних лісах, де жителям необхідно перебратися через обрив, болота або річку, зіпплайни використовуються як раз як транспорт. По всій видимості, саме таке практичне застосування цього пристосування і стало прообразом сучасного екстремального атракціону.

Pізновиди ZipLine

Існують різні види зіпплайнов. По-перше, вони розрізняються за своєю довжиною – довжині каната. З цим ми вже познайомилися. По-друге, вони бувають різні за своєю конструкцією. Наприклад, існують дитячі варіанти, так звані «flying fox», що можна перекласти як «летюча лисиця».

Зазвичай дитячі атракціони менш екстремальні, ніж розвага для дорослих. Вони обладнані спеціальними сидіннями для діток, канат натягнутий під меншим кутом і розташований на меншій відстані від землі.

Існує ще один варіант – професійні зіпплайни. В принципі, це саме ті «дорослі» атракціони, які і є розвагою для людей старшого віку. Мінімальна довжина таких спусків – 450 метрів, а мінімальна відстань над землею – 9 метрів. Саме такі «мінімальні» умови дають відчуття максимального екстриму.

Професійні зіпплайни обладнуються обов’язково:

  • захисний шолом для пасажира;
  • додаткові кошти для зупинки (блок захоплення, пружинні конструкції, шкіряні рукавички та ін.).

ZipLine – це відмінна можливість відчути себе справжнім екстремалом і провести час активно, цікаво і з морем емоційГалерея

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.