Гірськолижні курорти

Гірськолижні курорти в Карпатах біля комплексу Осоння

Гірськолижний курорт «Крутогір», що розташований за 20 км від бази, прекрасно підійде для початківців. Він знаходиться і місті Бориславі, недалеко від Дрогобича, Трускавця та Східниці, поруч – природний парк «Сколівські Бескиди».
У «Крутогорі» представлені дві гірськолижні траси. Одна – полога, тому добре підходить для тих, хто тільки вчиться кататись на лижах, а також дуже сподобається дітям. Інший спуск більш довший і крутий, тому і назва курорту – «Крутогір». Ця траса служить для швидкісного спуску. Якщо вам необхідний інструктор, ви неодмінно зможете замовити його послуги.
Також на території є бугельний підйомник, пункт прокату гірського спорядження, паркінг для авто та автобусів. Окрім цього, в межах комплексу знаходяться бджолині вулики, доступ до яких можливий в теплу пору року. Тут можна придбати домашній мед, а літом доступним є лікувальний сон на вуликах.

«Плай» – гірськолижний комплекс, розташований за 40 км від бази, біля селища Плав’є Львівської області (траса Київ-Чоп). Курорт знаходиться в підніжжі гірського масиву Плай, на висоті 600 м над рівнем моря.
На території цього гірськолижного комплексу представлені кілька витягів різної довжини, найдовший з них протяжністю 1200 м. Перепади висот сягають позначки 260 м. Також тут діють кілька спускових трас для різного рівня підготовки лижників – 2 сині траси для початківців, 3 червоні для середнього рівня, а у верхній частині гори знаходяться чорні траси ускладненого спуску. Також в комплексі представлені підйомники протяжністю близько 1 км. Окрім цього, на території гірськолижного курорту «Плай» знаходиться храм святого архистратига Михаїла, музей Бойківської та Гуцульської культур, а також ресторан, спа-центр та готель «Плай».

Гірськолижний курорт «Буковиця» знаходиться за 25 км від бази і є одним з найсучасніших точок гірськолижного відпочинку. Назву цей курорт отримав від однойменної гори висотою 564 м, що входить до вершин Східних Бескид. Сам гірськолижний комплекс розташований у місті Борислав, неподалік від Східниці (17,8 км) та Трускавця (4,8 км). Курорт був відкритий у 2016 році, а тому обладнаний найновішою технікою та знаряддями.
У комплексі «Буковиця» повноцінно працюють дві гірськолижні траси довжиною 1000 м і 900 м. Максимальний перепад висоти сягає 160 метрів. На гірських схилах розташовані два витяги – Doppelmayr і Multilift.  Також траси обладнані якісною і сучасною системою осніження – сніговими. А при комплексі діє гірськолижна школа, що працює з різним рівнем підготовки відвідувачів.

EnglishPolishRussianUkrainian