Школа верхової їзди

Задати питання
Хочете дізнатися більше? Запитайте нас!

Для випадкового спостерігача це може виглядати так, ніби все, що вершник повинен робити, це просто сидіти в сідлі. Кінь виконує всю роботу, але кожен, хто їхав на коні, буде знати, що це неправда. Їзда верхи на коні - це все набагато більше, ніж можна було б очікувати. Переваги верхової їзди - це величезне задоволення, фізичне і психічне здоров'я, а також можливість насолодитися відкритою сільською та гірською місцевістю.

кінна школа

Фізичний вплив

Верхова їзда розвиває баланс і покращує координацію та рухову функцію. До інших переваг можна віднести посилення м'язів, рефлекторне прискорення, профілактику м'язових судом, підвищену рухливість суглобів, покращення серцево-судинної системи, поліпшення кровообігу, стимулювання сенсорної інтеграції, поліпшення зорового сприйняття простору, розвиток відповідальності, терпіння і самодисципліни, підвищення впевненості в собі.

Прогулянка верхи на коні стимулює внутрішні органи, як і ходьба пішки. Це допомагає у функціях печінки та травленні. Ви будете спалювати калорії в розмірі 5 калорій на хвилину для середньостатистичної людини. Збільшення швидкості і тривалості їзди збільшить інтенсивність роботи і спалить більше калорій.

Верхова їзда - це приємне хобі та спорт для дорослих і дітей. Діти можуть набиратись відповідальності, доглядаючи за твариною.

Як ви доглядаєте за конем, чистите стайні, носите сідла, обладнання або тюки сіна, ви також робите фізичні вправи, які допомагають підтримувати кісткову масу. Незважаючи на те, що їзда та догляд за кіньми - хороша вправа, багато наїздників вважають корисним піднімати ваги і займатись основною силовою підготовкою, такою як йога і пілатес.

Верхова їзда - це приємне хобі та спорт для дорослих і дітей. Навчитися контролювати і доглядати за твариною, набагато більшою, ніж ви, може мати глибокий вплив на вашу впевненість і велике почуття. Їзда є відмінним способом вийти і побачити навколишню місцевість, приносячи вершника ближче до природи. Просто перебувати на свіжому повітрі та насолоджуватись сільською місцевістю, сприятиме вашому загальному благополуччю і виступить в ролі великого стресу. Існує справжнє відчуття відпочинку і свободи, коли ви їдете, відчуття, яке є неперевершеним.

Психічний вплив

Спочатку ви можете відчути, що тільки навчитися сидіти в сідлі і керувати конем - це вже виклик. Коли це стає легким, стає набагато більше можливостей для навчання. По мірі навчання верховій їзді та володінням конями, у вас завжди будуть питання і проблеми. Навіть найдосвідченіший кінний спортсмен визнає, що завжди можна дізнатися щось нове. Дослідження показали, що навчання протягом усього життя може запобігти втраті пам'яті. Як і ваші м'язи, ваш мозок потребує вправ, щоб зберегти молодість і пружність. Їзда забезпечує активний шлях для підтримки вашого мозку. Їзда може забезпечити багато можливостей для успіху. Якщо ви навчитеся підвищувати рись або отримувати високі оцінки в тесті виїздки, ви будете почувати себе добре через те, що ви робите.

кінна школа

Емоційний вплив

Для багатьох кінь - це зв'язок з природою, їздять вони на арені чи на стежці. Багато людей знаходять співчуття і розраду під час роботи зі своїм конем. Хоча їзда може представляти свої розчарування і проблеми, більшість людей вважають, що це розслабляюче проведення часу. Товариство людей, які користуються подібною діяльністю, також є привабливим. Це цікаво зібратися з друзями на уроці, їздити на слідах або відвідати місцеві змагання з кінного спорту.

Якщо ви жадаєте самотності, це також можна забезпечити верховою їздою. Багато власників коней відчувають, що їхній кінь дещо споріднений дух, співзвучний власним почуттям і емоціям, більше, ніж будь-який людський компаньйон. У часи стресу кінь може бути тихим другом, який ніколи не осудить.

Курорт “Осоння” для вас, наші любі гості, не просто відкриває сезон катання на конях, але й запроваджує нову послугу - школа верхової їзди! Тепер кожен буде мати змогу навчитись триматись у сідлі, освоїти навички катання та звісно ж покращити вже набуті. Тепер детальніше про саму школу:

  • Перше заняття заняття з інструктором – 30 хв – «ази катання на корті»

  • Друге заняття з інструктором – 1 год – «застосування здібностей та навиків на рівнинній місцевості»

  • Третє заняття з інструктором  - 2 год – «самостійне управляння, переправа через річку до лісу,  застосування здібностей та навиків в пологій місцевості»

Вартість навчання розрахованого на 3 дні – всього 990 грн! Не зволікайте, замовляйте послугу та отримайте неймовірне задоволення від отриманого досвіду! Ми чекаємо саме на вас!


Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.