Правила ПРОЖИВАННЯ

Правила ПРОЖИВАННЯ

Шановні гості! Ми раді вітати Вас в нашому в готелі!

Будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами проживання у відпочинковому комплексі «Осоння Карпати»

I. Загальні положення

1. Ці Правила розроблені на основі чинного Законодавства України, указів Державного комітету України про житлово – комунальному господарстві, Державного комітету України про туризм, Кабінету Міністрів України, і з урахуванням вимог ради Міжнародної готельної асоціації.

2. Відпочинковий комплекс «Осоння Карпати» – гарантує гостям дотримання усіх правил конфіденційності.

3. Паління у відпочинковому комплексі «Осоння Карпати», за винятком спеціально відведених місць, заборонено.

4. Адміністрація готелю залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях і недотримання законних вимог адміністрації.

5. Відгуки та пропозиції щодо роботи відпочинкового комплексу «Осоння Карпати» можна залишити у скриньці для відгуків на рецепції готелю.

II. ПОРЯДОК ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ

1. Готель працює для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень. Розрахунковий час – 12:00, час виїзду – 12:00, час заселення в готель – 14:00.

2.При поселенні з тваринкою залишається застава 500 грн.

3. Сніданок подається в ресторані з 09:00 до 11:00 ранку. Якщо Ви бажаєте поснідати раніше цього часу, будь ласка, зверніться до адміністратора готелю напередодні до 20:00. Ми запропонуємо Вам сніданок у ланч-боксі.

4. Будь ласка, залишайте цінні речі і документи в сейфі на рецепції. За речі, залишені в номері, відповідальність несе гість.

5. Додаткові безкоштовні послуги готелю: виклик швидкої допомоги, виклик таксі, пробудження по телефону, видача швейного приладдя, користування Wi-Fi.

6. Просимо Вас дбайливо ставитися до майна готелю, дотримуватися правил пожежної безпеки готелю. Залишаючи номер, будь ласка, закривайте вікна, крани в кімнаті гігієни, вимикайте світло та інші електроприлади.

7. У разі пошкодження майна Готелю гість в повному обсязі компенсує його вартість відповідно до дійсних ринкових цін на момент заподіяння матеріальних збитків.

8.При поселенні просимо ознайомитись з комплектацією номера і вразі виявлення якихось недоліків зверніться на рецепцію до адміністратора протягом години з моменту поселення

9. Гості готелю враховують і не заперечують проти використання на території готелю системи відео-спостереження за винятком туалетних кімнат і особистих апартаментів гостя.

З метою забезпечення порядку і безпеки в готелі забороняється:

1. Палити в номерах, холах і приміщеннях готелю за винятком спеціально відведених місць (балкон, тераса ).

2. Користуватися в номері електричними приладами за винятком дозволених до використання.

3. Передавати стороннім особам ключі від номеру.

4. Зберігати в номері легкозаймисті матеріали.

5. Проносити на територію готелю і зберігати в номері матеріали і предмети, які небезпечні для життя і здоров’я оточуючих.

6. Переставляти і виносити з номера мебель ,посуд тощо.

7. Порушувати загальноприйняті норми поведінки, вчиняти дії, що порушують спокій інших гостей(вести гучні розмови, включати гучну музику після22:00 і т. д.)

8. Виявляти агресивні дії, які загрожують безпеці здоров’я або майну інших осіб.

9. Заподіювати шкоду майну готелю.

10. Розміщувати в номері гостей після 23:00 без оплати і реєстрації їх перебування в готелі.

11. Купатися, стрибати у воду у недозволених місцях.

12.З метою забезпечення пожежної безпеки категорично забороняється палити відкриті вогнища.

13. Переносити мангали без узгодження з рецепцією.

14. Розміщувати в номерах домашніх тварин. Виключення – собаки та кішки вагою до 7 кг.

15. Залишати дітей без нагляду дорослих. Персонал комплексу не несе відповідальності за Вашу дитину.

III. ПОРЯДОК БРОНЮВАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ ПРОЖИВАННЯ І ОПЛАТИ ПОСЛУГ ГОТЕЛЮ

1. Плата за проживання і послуги, що надаються готелем, здійснюється готівкою, за безготівковим розрахунком або кредитними картами, згідно з чинним в готелі прейскурантом. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в гривнях.

Діти до 6 років без надання додаткового спального місця проживають в готелі безкоштовно.

2. Для гарантованого бронювання номера в готелі, проводиться передоплата в розмірі 1 доби проживання у звичайний сезон, 30% – у високий сезон і 50% у святковий сезон від загальної вартості проживання, з наступною оплатою при заселенні суми, що залишилася на весь період проживання. При бронюванні проживання у готелі за 3 дня до дати заїду, потрібно здійснити передоплату на протязі 2-ох годин від моменту бронювання розміром 50% відсотків від загальної вартості.

2.1. Передоплата здійснюється протягом трьох робочих днів наступних за днем ​​бронювання.

2.2. Готель залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, в разі не виконання умов зазначених в п.2.1.

2.3. Гість може анулювати бронювання на проживання в готелі без штрафних санкцій за 15 діб до дати заїзду.

2.4. Штрафні санкції:

– При скасуванні бронювання проживання у термін від 14 до 10 діб включно до дати поселення, гостю повертається 25% від внесеної суми передоплати.

– При скасуванні бронювання проживання менше ніж за 10 діб до дати поселення, передоплата не повертається .

3. При проживанні в готелі менше однієї доби плата стягується в розмірі повної вартості доби проживання.

4. При виїзді гостя швидше запланованого терміну у звичайний сезон оплачуються прожиті дні + одна додаткова доба.

5. У високий сезон при незапланованому виїзді кошти не повертаються.

6. Ранній заїзд (до 11.00), або пізній виїзд (після 12.00) надається гостям при його бронюванні, і оплачується відповідно до прейскуранту готелю (50% вартості номера за добу),а також може надаватися гостям без попереднього бронювання при наявності вільних місць з відповідною оплатою.

7. При заїзді гість надає документ, що засвідчує його особу (паспорт громадянина України, іноземний паспорт, посвідчення водія) заповнює реєстраційну картку та вносить оплату за проживання в готелі. Готель залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, які не пред’явили посвідчення особи або відмовилися оплатити своє проживання.

8. Продовжити проживання можна при наявності вільних місць в готелі мінімум на половину доби вартості номера відповідно до тарифів готелю.

9. Гості, що залишаються у Вашому номері після 23:00, повинні попередньо зареєструватися в службі прийому і розміщення гостей і оплатити проживання відповідно до затверджених тарифів.

10. При замовленні додаткових послуг гість вносить повну передоплату за всі необхідні послуги.

11. Якщо Ви йдете з готелю, залишайте ключ від номеру в адміністратора на рецепції. У разі втрати ключа адміністратор служби прийому та розміщення гостей видасть Вам новий ключ за вартістю згідно чинного прейскуранту.

12. У день від’їзду ключ від номеру здається адміністратору на рецепції.

13. Якщо Ви заздалегідь повідомите про час Вашого від’їзду адміністратора готелю, ми постараємося скоротити час оформлення Вашого від’їзду.

14. З питань додаткової інформації про послуги готелю, будь ласка, звертайтеся до адміністратора готелю по телефону:

+ 38 (050) 506 88 87

+ 38 (067) 501 22 77.

У разі порушення правил проживання, встановлених в готелі, адміністрація залишає за собою право відмовити гостю в подальшому проживанні.

Бажаємо Вам приємного відпочинку,

Адміністрація готелю.

EnglishPolishRussianUkrainian