ОСОННЯ

Готельно-відпочинковий комплекс в Карпатах

Про готельно-відпочинковий комплекс в Карпатах - Осоння

За 6 км від курортної Східниці на березі ріки Стрий є місце єднання з природою, де завжди сонячно. Готельно-відпочинковий комплекс «Осоння» розташований на південному підгір’ї, звідки око милує неймовірний гірський краєвид. Саме тут Ви маєте змогу доторкнутися до живої природи Карпат: напитися джерельної води, спостерігати оленів, які переходять вранці річку, а влітку — назбирати лісових ягід прямо на території комплексу. Поселившись у затишному будиночку на схилі гори, насолоджуйтеся сходом сонця над Стриєм, а вечірній захід проведіть на свіжому повітрі біля мангалу поряд із будинком.


Наш комплекс розвивається, збільшуючи обсяг послуг, які можуть отримати гості. Окрім уже існуючих послуг на даний момент у нас будується новий СПА-центр.
Сподіваємося у найближчий час наші гості зможуть відновити сили, поєднавши відпочинок серед прекрасної природи з приємними СПА-процедурами.АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

Аби відпочинок був активним, ми пропонуємо Вам спробувати свої сили на озерцях для спортивної та «ледачої» риболовлі. Відчуття адреналіну гарантуємо на атракціонах ZIP-line над озером ,довжина спуску – 190м. Втомилися? Запрошуємо на обід в альтанку на березі озера, а казкові гойдалки чекатимуть на фанатів зіркового неба. Для тих, хто бажає добряче оздоровитися, пропонуємо «медовий сон» у будинку-вулику з двома ліжкомісцями. А руська банька на озері стане чудовим початком або завершенням будь-якого дня на «Осонні». Ми також дбаємо про безпеку Вашого автомобіля, тому на території готельно-відпочинкового комплексу діє цілодобовий паркінг під охороною. «Осоння» — оазис Карпат, виплеканий сонцем. Ви неодмінно захочете повернутися!

Огляд комплексу Осоння

EnglishPolishRussianUkrainian