Заходи

24 Січня 2019

У день 14 лютого практично у всьому світі прийнято святкувати день всіх закоханих - так званий день святого Валентина. В Україні в традиції свята входить обмінювання подарунками, квітами, цукерками і звичайно ж валентинки - листівки у формі серця.


3 Грудня 2018
Вже традиційно, кілька років поспіль, в ГВК «Осоння Карпати», 19-го січня відзначають Хрещення Господнє купанням в озері, де прорубується ополонка та освячується вода.

27 Листопада 2018
Новорічна програма 2019 - Незабутня атмосфера карпатського чарівництва охоплюватиме Вас впродовж всієї ночі.

1 Листопада 2018

Лише у нас Ви по – справжньому відчуєте дух Різдва та Нового Року. Тут Ви можете зустріти світанок високо в горах, відпочивати з вудкою біля тихого озера, відвідати справжню баню та чан, відчути тишу та спокій сільської місцевості. Після  такого відпочинку у вас обов’язково побільшає сил і наснаги.


15 Червня 2018
5-17 червня в Трускавці та Східниці відбудеться Фестиваль повітряних куль “Кубок Карпат 2018”. Польоти пройдуть в дивовижно гарних місцях – передгір’ях Карпат, в районі Національного природного парку “Сколівські Бескиди”.

8 Квітня 2018

Пасха – світлий празник для українського народу, тай для всього світу в цілому. В цей день людям хочеться якнайбільше добра, миру, віри в краще майбутнє.


8 Березня 2018
Саме довгоочікуване свято для прекрасної половини людства, адже саме в цей день можна приділити максимум часу для відпочинку і веселощів. А в ГВК «Осоння Карпати» завжди знайдеться кілька хороших варіантів, як його провести.

20 Грудня 2017

Насолодитися новорічною ідилією, а також по-справжньому відчути дух Різдва ви зможете у Карпатах, де ми пропонуємо провести Різдво 2018. Свято стане для вас радісним, пам’ятним, незабутнім.


16 Грудня 2017

Скоро, уже зовсім скоро на вулицях засвітяться казкові ліхтарі, у повітрі закружляють мережені сніжинки, запахне мандаринами і ароматним глінтвейном – у світ прийде новорічне свято. Як же відсвяткувати його тим, хто хоче збагатити свою душу і серце незабутніми емоціями і враженнями?