День Святого Валентина

День Святого Валентина
Задати питання
Хочете дізнатися більше? Запитайте нас!
24 Січня 2019

У день 14 лютого практично у всьому світі прийнято святкувати день всіх закоханих - так званий день святого Валентина. В Україні в традиції свята входить обмінювання подарунками, квітами, цукерками і звичайно ж валентинки - листівки у формі серця. Тепер трохи історії

Історія виникнення

Вважається, що День святого Валентина пов'язаний відразу з кількома легендами. Відповідно одній з них, в 269 році імператор Клавдій Другий намагався завоювати весь світ, то йому не вистачало для цього воїнів. Імператор був впевнений, що досягненню його цілей заважало просто особисте життя його солдатів, тому він видав указ про заборону одруження під час військової служби. Всупереч цьому указу молодий священик Валентин ніби то почав таємно вінчати бажаючих. Коли імператор дізнався про скоєне, Валентина засудили до смертної кари.

У в'язниці, Чекаючи своєї смерті, Валентин за легендою закохався в сліпу дочку тюремника Юлію і зцілив її. Перед стратою священик залишив коханій послання, і підписався як "Твій Валентин". Саме з цією історією пов'язують традицію дарувати коханим "Валентинки".

Незабаром, за непокірність правителю, Валентину відрубали голову, в 496 році папа Геласій Перший канонізував Валентина, а день 14 лютого оголосили "Днем святого Валентина"

Згідно ж з другій легенді, День святого Валентина виник в пам'ять римському Патрицію Валентину, який був таємним християнином і залучав до своєї віри нових парафіян. Після одного обряду вінчання для двох своїх прихожан, патриція і їх двох затримали. Як представник вищого класу, Валентин міг би уникнути покарання, але парафіяни таких привілеїв не мали.

Щоб якось підбадьорити двох закоханих, Валентин відправив їм послання у вигляді двох червоних сердець. Ці листи мала доставити сліпа дівчина, але несподівано для всіх Патриций переконав варту обміняти своє життя на життя закоханих. За хвилини до смерті, Валентин передав своє останнє послання цій же сліпий дівчині, після чого дівчина почала бачити і стала дуже красивою.

Достовірно нічого не відомо, ні про першого, ні про другого Валентина. Так само і невідомо, якого саме з них канонізували. Головне, що легенди про святого Валентина досі живуть в серцях людей, а свято всіх закоханих дарує моменти щастя і допомагає відкривати свої почуття.

Святкування в різних країнах

Тепер трохи про святкування. Як ми вже говорили, в Україні свято досить новий, але вже досить популярний. На свято прийнято дарувати подарунки, сувеніри та валентинки. Ось тільки не у всіх країнах святкують так само.

В Японії традиція дарувати цього дня солодке з'явилася з подачі однієї великої фірми з виробництва шоколаду. Там почали святкувати День святого Валентина в тридцяті роки, і до сих пір шоколад залишається Найпоширенішим подарунком. До речі, там День святого Валентина злегка нагадує «8 Березня для чоловіків», оскільки японські чоловіки отримують, мабуть, навіть більше подарунків, ніж жінки: чоловічі аксесуари типу бритви, лосьйону, гаманця і так далі. А ще в це свято люблять влаштовувати весілля і вінчатися.

У пристрасних французів в День святого Валентина прийнято дарувати коштовності, а в романтичній Данії люди посилають один одному засушені білі квіти. У Британії незаміжні дівчата 14 лютого встають до сходу сонця, стають біля вікна і дивляться на чоловіків. Згідно з повір'ям, перший чоловік, якого вони побачать, і є суджений. Але є в світі деякі країни, які особливо відзначилися у святкуванні Дня святого Валентина. В першу чергу це Саудівська Аравія, яка є єдиною в світі країною, де це свято ... офіційно заборонено, причому під страхом великих штрафів.

День закоханих від курорту "Осоння"

У нас свято святого Валентина дуже чисте і казкове. Всі закохані хочуть зробити своїм другим половинкам красиве святкування, всі хочуть здивувати. Курорт "Осоння" пропонує вам з вашими половинками святкувати у нас. Ресторан "Осоння" пропонує вам провести це дивовижне свято для закоханих так, щоб вам приємні спогади залишилися надовго.

Що ми пропонуємо?

  • По-перше, атмосфера. Декор, приглушене світло, свічки і валентинки будуть додавати вам інтиму, а романтичний настрій вам забезпечено;

  • Святковий стіл від нашого шеф - кухаря з дуже смачними романтичний стравами;

  • О 19:00 для всіх бажаючих романтичні пісні з усього світу, або навпаки драйвова музика для танців;

  • І нарешті, на завершення романтичного вечора, пропонуємо вибрати один з наших номерів готелю, адже в цей день ми даруємо вам знижку 25% на номер "Напівлюкс", а при бронюванні номера на 2 доби - 30%.

Здивуйте свою кохану людину приємним романтичним сюрпризом! Замовляйте номери і столики! Ми чекаємо вас дружною компанією!


Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.