Новий Рік 2020 в Карпатах

Новий Рік 2020 в Карпатах
Задати питання
Хочете дізнатися більше? Запитайте нас!
19 Жовтня 2019

Незабутня  атмосфера карпатського чарівництва  та містерії «Сорочинської ярмарки»  чекає Вас в «Осоння Карпати»


Щоразу, коли годинник пробиває 00:00 ми зустрічаємо  першу магічну ніч Нового Року. Під бій курантів ми загадуємо свої найпотаємніші бажання! Справжній колорит українського села «Сорочинської ярмарки» в поєднанні з піднесеним настроєм, шоу програмою та запальними танцями до перших півнів залишать незабутні спогади та відчуття отриманого щастя в «Осоння Карпати» на весь прийдешній 2020 рік. 

Окрім запальної шоу програми, феєрверків, сертифікатів, подарунків у вартість святкування Нового Року включено селянський wellcome фуршет в нашій корчмі, Черевик забезпечить міцну наливку, а Хівря потурбується про Ваш смачний бенкетний стіл. Оксана з Грицьком, вже займаються шоу програмою, що не дозволить Вам сумувати. На згадку для вас фотограф. І неймовірні феєрверки.
Ресторан «Осоння Карпати» пропонує програми як і для запальних гостей на 1му поверсі, де відбуватиметься власне саме дійство. Для гостей, що бажають затишку у  Новорічну Ніч, про те не проти потанцювати, чи навіть прийняти участь в конкурсах- пропонуємо святкування на 2му поверсі ресторану.

Пропонуємо Вам заздалегідь подбати про святкування Нового 2020 Року, а ми із задоволення подбаємо про те, щоб Ваша новорічна казка була сповнена приємними враженнями та подарунками!

Дрес-код свята в стилістиці теми святкування, гарний настрій обовязковий.
Буде гарно! 


Умови та деталі бронювання у Новорічно- Різдвяний період: 
  • Мінімальна кількість проживання у період свят: 5 ночей; 
  • Придбання Новорічного бенкету являється обов’язковим в період проживання 31/12- 01/01/2020;
  • Вартість новорічного бенкету: 3000 грн для дорослої особи, бажаючих запалювати ніч на 1му поверсі ресторану;
  • Вартість новорічного бенкету: 2200 грн для дорослої особи, бажаючих святкувати на 2му поверсі ресторану, де більш тихіше та затишно;
  • Діти 6-12 років: 1500 грн.;
  • Діти до 6 років: безкоштовно (без надання додаткового місця);
  • При ануляції бронювання за 30 днів до фактичного заїзду кошти залишаються на депозиті гостя в рахунок майбутніх бронювань готелю  (перерахунок тарифу відбуватиметься відповідно до діючого сезону на момент проживання).
  • При ануляції за 15-10 днів до фактичного заїзду вартість оплачених бенкетів не повертається, знімається штраф за ануляцію проживання в розмірі 2х розрахункових діб відповідно до заброньованого номеру, решту коштів перераховується на депозит гостя в рахунок майбутніх бронювань, (перерахунок тарифу відбуватиметься відповідно до діючого сезону на момент проживання).
  • При фактичному не заїзді вартість оплачених бенкетів не повертається, штраф за незаїзд знімається в розмірі 3х розрахункових діб, решту коштів переводяться на депозит в рахунок майбутніх бронювань, (перерахунок тарифу відбуватиметься відповідно до діючого сезону на момент проживання).


Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.