Різдво 2018 у Карпатах

 Різдво 2018 у Карпатах
Задати питання
Хочете дізнатися більше? Запитайте нас!
20 Грудня 2017

Уже за 20 днів до наших обійсть прийде по-справжньому казкове свято – Новий рік, а згодом – і велично урочисте Різдво. Гасатимуть дітлахи на санчатах по засніжених вулицях, звідусіль долинатимуть традиційні колядки, сяятимуть блиски вогників від гірлянд… Веселощам не буде ні кінця ні краю.
Насолодитися новорічною ідилією, а також по-справжньому відчути дух Різдва ви зможете у Карпатах, де ми пропонуємо провести Різдво 2018. Свято стане для вас радісним, пам’ятним, незабутнім.На Вас чекатиме:

  • Український вертеп – театралізоване дійство, під час якого відтворюється сюжет чудесного народження Ісуса Христа.
  • Автентичні колядки – найяскравіші старовинні та сучасні пісні різдвяно-новорічного циклу.
  • У всіх охочих буде можливість відвідати церкву Святого пророка Іллі в с. Ластівка – унікальну пам’ятку архітектури, де вестиметься богослужіння.
  • 6 січня – Святвечір – день, який є одним з найбільш шанованих для всіх християн. Цього вечора гості матимуть можливість скуштувати 12 основних страв із різдвяного столу, головною з яких стане кутя від шеф-повара ресторану «Осоння Карпати».
  • На Старий-Новий Рік (13/14 січня), за давньою традицією, найкращі посівальники посипатимуть зерном і бажатимуть гостям достатку і щастя на цілий рік.

РІЗДВО В КАРПАТАХ ПОДАРУЄ ВАМ ДОМАШНІЙ ЗАТИШОК І ДАСТЬ ВІДЧУТИ НЕЗАБУТНЮ СІМЕЙНУ АТМОСФЕРУЗамовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.