Акції та спеціальні пропозиції

Запрошуємо провести Осінь яскраво в «Осоння Карпати» Розфарбувавши ліси навкруг, тихим кроком проходить Осінь Карпатами!

Зупинившись в «Осоння Карпат»- запрошує Вас провести незабутні осінні канікули разом!

Ми даруємо своїм гостям вигідну та чудову нагоду провести час всією сім’єю, адже проживання в нашому готелі дітей до 12 р БЕЗКОШТОВНЕ.


Вирішили провести літній відпочинок в Карпатах? Любите екстрим чи просто хочете відпочити та порелаксувати? Тоді саме для вас Осоння пропонує пакети знижок на додаткові послуги аж до 25%! Такий шанс упускати не можна, тож читайте детальніше, замовляйте та користуйтесь.


На сьогоднішній день проведення святкових корпоративів, семінарів, тренінгів для співробітників є невід’ємною частиною позитивних взаємовідносин будь-якої компанії.

Програма лояльності для наших гостей щоб відпочинок у нас був максимально приємним.


Відпочинковий комплекс “Осоння Карпати” – ідеальне місце для свята! День Народження, Ювілей, річниця Весілля, дитячий День Народження або просто зустріч з друзями … Ми розділимо з Вами радість святкової події і будь-яке святкування пройде на відмінно!

Акційні пропозиції на додаткові послуги від Готельного Комплексу в Карпатах - Осоння


Раннє бронювання за 30 днів до дати заїзду і 100% передоплаті всього періоду проживання надається знижка у розмірі 10%, а також ранній заїзд чи пізній виїзд (при наявності вільних номерів).