Акції та спеціальні пропозиції

з 4.02.19 по 24.02.19
Курорт “Осоння Карпати” любить своїх гостей та піклується про них. Для вас, наші любі гості, ми розробили цілий тиждень знижок на послуги для відпочинку! Знижки діють в окремі дні на окремі послуги, тож ознайомтесь та користуйтесь!

з 8.01.19 по 25.04.19
Саме для гарного відпочинку для вас курорт "Осоння Карпати" проводить акцію на онлайн бронювання номерів або будинків в нашому комплексі!

На сьогоднішній день проведення святкових корпоративів, семінарів, тренінгів для співробітників є невід’ємною частиною позитивних взаємовідносин будь-якої компанії.

Діє до 30 Листопада
Дорогі гості, пропонуємо до Вашої уваги знижки на золоту осінь в Карпатах. Знижки надаються на всі номери напівлюкс на двох, будинок 2+2 та номер Над банькою на 4-ох осіб. Будемо раді зустрічі з Вами цієї осені!

Діє до кінця 2018 р.
У ГВК «Осоння Карпати» до кінця 2018 р. стартує акція «Подаруй знижку другу та отримуй її сам!»

Програма лояльності для наших гостей щоб відпочинок у нас був максимально приємним.


Відпочинковий комплекс “Осоння Карпати” – ідеальне місце для свята! День Народження, Ювілей, річниця Весілля, дитячий День Народження або просто зустріч з друзями … Ми розділимо з Вами радість святкової події і будь-яке святкування пройде на відмінно!

Акційні пропозиції на додаткові послуги від Готельного Комплексу в Карпатах - Осоння


Раннє бронювання за 30 днів до дати заїзду і 100% передоплаті всього періоду проживання надається знижка у розмірі 10%, а також ранній заїзд чи пізній виїзд (при наявності вільних номерів).