Акції та спеціальні пропозиції

з 27.01 по 29.02
Ви не чекали? А ми даруємо знижки! У ці теплі зимові дні отримуйте 25% зинжку на проживання на всі номери та будиночки!

В період листопада та грудня ми підготували для Вас цікаву пропозицію на проживання в номерах півлюкс, в яких є все необхідне для комфортного відпочинку в двох. Саме з цих номерів вид з балкону на гори, річку і ліс, тут Ви можете споглядати, як природа готується до зими в листопаді, а в грудні все вкривається снігом. Проведіть час романтично та цікаво… а ми попіклуємось про ціни.

Вирішили провести літній відпочинок в Карпатах? Любите екстрим чи просто хочете відпочити та порелаксувати? Тоді саме для вас Осоння пропонує пакети знижок на додаткові послуги аж до 25%! Такий шанс упускати не можна, тож читайте детальніше, замовляйте та користуйтесь.


На сьогоднішній день проведення святкових корпоративів, семінарів, тренінгів для співробітників є невід’ємною частиною позитивних взаємовідносин будь-якої компанії.

Програма лояльності для наших гостей щоб відпочинок у нас був максимально приємним.


Відпочинковий комплекс “Осоння Карпати” – ідеальне місце для свята! День Народження, Ювілей, річниця Весілля, дитячий День Народження або просто зустріч з друзями … Ми розділимо з Вами радість святкової події і будь-яке святкування пройде на відмінно!

Акційні пропозиції на додаткові послуги від Готельного Комплексу в Карпатах - Осоння


Раннє бронювання за 30 днів до дати заїзду і 100% передоплаті всього періоду проживання надається знижка у розмірі 10%, а також ранній заїзд чи пізній виїзд (при наявності вільних номерів).