Акції та спеціальні пропозиції

Переваги верхової їзди - це величезне задоволення, фізичне і психічне здоров'я, а також можливість насолодитися відкритою сільською та гірською місцевістю.


з 21.03 по 12.04
Ви у нас уже не вперше але карти постійного клієнта ще не маєте? Або ж навпаки, вирішили приїхати вперше але умови отримання карти виконати важко? Вихід є! Спеціально до літнього сезону курорт Осоння дарує іменні карти постійного клієнта для всіх! Умови читайте в описанні...

Вирішили провести літній відпочинок в Карпатах? Любите екстрим чи просто хочете відпочити та порелаксувати? Тоді саме для вас Осоння пропонує пакети знижок на додаткові послуги аж до 25%! Такий шанс упускати не можна, тож читайте детальніше, замовляйте та користуйтесь.


з 16.06 по 28.08

Зібрались літом на відпочинок в Карпати? Тоді вам від комплексу Осоння приємні бонуси на проживання! Ознайомлюйтесь та користуйтесь, адже все зроблено саме для вас!


з 10.01 по 15.06

Дорогі гості курорту Осоння! Пропонуємо вам скористатись приємними знижками та бонусами в період з 10 січня по 15 червня та провести гарний відпочинок у нашому комплексі. Ознайомлюйтесь, користуйтесь та гарно відпочивайте з нами!


з 4.02.19 по 24.02.19
Курорт “Осоння Карпати” любить своїх гостей та піклується про них. Для вас, наші любі гості, ми розробили цілий тиждень знижок на послуги для відпочинку! Знижки діють в окремі дні на окремі послуги, тож ознайомтесь та користуйтесь!

з 8.01.19 по 25.04.19
Саме для гарного відпочинку для вас курорт "Осоння Карпати" проводить акцію на онлайн бронювання номерів або будинків в нашому комплексі!

На сьогоднішній день проведення святкових корпоративів, семінарів, тренінгів для співробітників є невід’ємною частиною позитивних взаємовідносин будь-якої компанії.

Діє до 30 Листопада
Дорогі гості, пропонуємо до Вашої уваги знижки на золоту осінь в Карпатах. Знижки надаються на всі номери напівлюкс на двох, будинок 2+2 та номер Над банькою на 4-ох осіб. Будемо раді зустрічі з Вами цієї осені!

Діє до кінця 2018 р.
У ГВК «Осоння Карпати» до кінця 2018 р. стартує акція «Подаруй знижку другу та отримуй її сам!»

Програма лояльності для наших гостей щоб відпочинок у нас був максимально приємним.


Відпочинковий комплекс “Осоння Карпати” – ідеальне місце для свята! День Народження, Ювілей, річниця Весілля, дитячий День Народження або просто зустріч з друзями … Ми розділимо з Вами радість святкової події і будь-яке святкування пройде на відмінно!

Акційні пропозиції на додаткові послуги від Готельного Комплексу в Карпатах - Осоння


Раннє бронювання за 30 днів до дати заїзду і 100% передоплаті всього періоду проживання надається знижка у розмірі 10%, а також ранній заїзд чи пізній виїзд (при наявності вільних номерів).