Проведення корпоративів у Карпатах

Проведення корпоративів у Карпатах

Готель «Осоння» найкращий варіант проведення корпоративів у Карпатах.

На сьогоднішній день проведення святкових корпоративів, семінарів, тренінгів для співробітників є невід’ємною частиною позитивних взаємовідносин будь-якої компанії.

Корпоративний відпочинок в Карпатах на природі дає можливість розслабитись, згуртуватися колективу та більше пізнати один одного.

Готель «Осоння Карпати» допоможе  організувати Ваш відпочинок найкращим чином. Оточений зі всіх сторін карпатськими горами та лісом, ранковими туманами  та живою природою,  річкою Стрий та двома озерами. Завдяки такій локації готелю Вам неодмінно захочеться залишитись на довше, а коли повернетесь додому будете сповнені сил та енергії  працювати далі. Будиночки та номери для проживання виконані лише з натуральних матеріалів вдало вписуються в цю красу, ніби доповнюючи її. На території готелю  є ресторан з українською кухнею та озером для ловлі форелі. Для тісного професійного чи дружнього спілкування підійде конференц-зал на 70 осіб, обладнаний всім необхідним.  Для любителів активного відпочинку знайдеться безліч розваг, а спокійного – мангали, альтанки та екскурсії.

В нас Ви можете заощадити, адже для груп ми надаємо знижку 10 % на проживання.

До скорої зустрічі в «Осоння», Вам неодмінно сподобається!Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.