Басейн - Відпочинок в Карпатах

1606229049665846.jpgОсь уже довгий час курорт Осоння потребував для наших вибагливих гостей модернізації, розширення та вдосконалення, тому ми вирішили побудувати для вас, наших безцінних відвідувачів та вашого ще кращого відпочинку цілий Спа-комплекс. Весь персонал курорту “Осоння Карпати” з нетерпінням очікує наших гостей, щоб кожен зміг перевірити якість та функціональність нашого басейну. Ми сподіваємось що басейн розмірами 17х8 метрів та глибиною 140 см із всіма його комплектуючими задовільнить навіть найвибагливіших плавців, тож очікуємо вас з нетерпінням, а тепер детальніше про всі переваги:

Аеромасажні лежаки

Перше, що буде до вподоби кожному вимогливому відвідувачу - аеромасажні лежаки. Аеромасаж в басейні створюється за рахунок поєднання двох різних середовищ - водняної та повітряної. Потоки повітря, піднімаючись з дна басейну, створюють дрібні бульбашки у воді, обволікають тіло людини і здійснюють підводний масаж. Додатковий приємний ефект при такому вигляді масажу створює підігрів води, він допомагає м'язам і нервовій системі розслабитися. Незважаючи на те, що повітря, змішуючись із струменями води, робить їх жорсткіше, а терапія проходить більш енергійно, протипоказань у аеромасажу значно менше, ніж у інших видів водного масажу: він дуже м'яко і комфортно впливає на організм людини.

Вершиною аеромасажу справедливо вважається аеромасажний лежак. Про нього відгуки користувачів найзахопленіші. У спеціальній зоні басейну встановлюється пристрій, який розсіює нагнітається повітря з поверхні лежака в воду басейну. Створюється ефект перлової ванни, коли повітря, який піднімається з лежака, ніжно охоплює все тіло людини хмарою з дрібних бульбашок. Повне розслаблення досягається за рахунок легкого підйому і опускання тіла, схожого зі станом невагомості. 

Гідромасаж

1606229055607872.jpgОкрім аеромасажу та аеромасажних лежаків у басейні вмонтований пристрій для гідромасажу. Наші басейни оснащені новітніми гідромасажними установками, які допомагають не тільки розслабити все тіло, а й зробити масаж окремих точок, сприяє омолодженню й оздоровленню. Також – це гарантований відпочинок і відновлення сил після спортивних занять, фітнесу, аеробіки, бігу.

Різні системи гідромасажу рекомендуються для релаксації і зняття напруги, а також як ефективний масаж певних частин тіла - спини, плечей, черевної порожнини, стегон, ніг. Також результатом гідромасажу є поліпшення кровообігу і активізація роботи серця.1606229061831971.jpg


Протитечія та гідромасажний водоспад

Також у басейні Спа-комплексу на території курорту Осоння ми встановили пристрій протитечії та гідромасажний водоспад. Встановлення протитечії в нашому басейні дає наступні переваги:

 • більш цікаве проведення часу для дітей, яким подобається відчуття бурління і хвиль;

 • спрямований потік води створює кращі умови для навчання плаванню;

 • правильно встановлена протитечія дозволяє використовувати її в якості гідромасажу, сприятливий вплив якого на організм людини беззаперечний;

 • можливість плавати за течією і проти неї, отримуючи велике навантаження на м'язи.

Користь гідромасажного водоспаду:

 • Забезпечення масажного ефекту. Тільки водоспади зможуть забезпечити масаж шийної зони, виконати глибокий масаж, даруючи розслаблення м'язів.

 • Поліпшення кровообігу головного мозку та шийного відділу. Допоможуть знизити головний біль і втому.

 • Чи допоможе створити розважальну зону для дітей і дорослих.

 • Спостерігаючи за потоками води, людина розслабляється. Звуковий ефект заспокоює слух і нерви.

 • Створює унікальний, неповторний дизайн будь-якого басейну.

 • Виконують додаткову циркуляцію води, попереджуючи застій водних мас.

 • Покращує очищення води і полегшує перемішування дезінфікуючих препаратів.

Ми дбаємо про Вашу безпеку

 1. У  нашому СПА корпусі басейн проходить без хлорну очистку та контроль  якості води. Використання срібних та мідних електродів забезпечує високоякісну обробку води. 
 2. Також проводиться  гідроліз під час якого  відбувається безліч хімічних реакцій у воді, в результаті яких утворюються іони, що відіграють роль окислювачів - дезінфектантів. Ці окислювачі є безпечніші для людини, ніж звичайний хлор, і в той же час мають більш агресивну дію по відношенню до бактерій.
 3.  Сумарна дія гідролізу і іонізатора дозволяє уникнути додавання хімічних препаратів для знезараження води.

Ціни та послуги

Ну і в кінці хочемо нагадати вам приємну новину: відвідування басейну, як і цілого Спа-комплексу для проживаючих безкоштовне, 

Графік Роботи:

 • Басейн та тренажерний зал з 10:00 по 20:00 (вихід за 15 хв до закриття).
 • Карпатська парна та фінська сауна години роботи  - 14:00-20:00 у вихідні (сб, нд) - 10:00 - 20:00

 тож користуйтесь з задоволенням.

Ціни на додаткові послуги:

 • 1 додаткова година відвідування басейну - 700 грн/ до 10 осіб;

 • 1 додаткова година відвідування басейну + парна та сауна - 1000грн/ до 10 осіб;

 • Ціна відвідування Спа-комплексу гостям, що не проживають на курорті - 600 грн/день, діти до 6 р. – безкоштовно, діти 6-12 р. - 400 грн.

* Пам’ятайте, що розрахунковий час у день виселення - 12:00 година, тож після цього часу при користуванні Спа-комплексом буде стягнута плата.

Очікуємо вас з нетерпінням, ваш найкращий курорт “Осоння”.