Масажний кабінет

Масаж останнім часом став одним з найпоширеніших методів альтернативної медицини. Але не варто сприймати термін «альтернативна медицина» як щось неефективне - багато вчених, лікарів та інші професіонали в галузі медицини рекомендують регулярне відвідування сеансів масажу як частину догляду за власним здоров'ям. Масаж - це альтернатива прийому знеболюючих препаратів, а в деяких випадках - навіть хірургічного втручання. Масажний кабінет пропонує своїм відвідувачам наступні послуги: загальний масаж, масаж спини, антицелюлітний масаж, лімфодренажний масаж, масаж комірцевої зони та ніг.

Масаж спини

Один з найпопулярніших видів масажу - масаж спини, і не спроста!!

Не важливо, чи тренуєтеся ви в спортзалі і ведете активний спосіб життя або ж цілий день сидите за столом - м'язи вашої спини перенапружуються або через надмірне статичної напруги, або через повторюваних рухів. Масаж допомагає зняти м'язову напругу.

Крім того, багато людей часто скаржаться на болі у верхній частині спини, шиї і плечах - це теж симптоми м'язового перенапруження, які масаж дуже швидко зводить нанівець! Масаж верхньої частини спини сприяє навіть позбавлення від мігрені і головного болю, а масаж попереку - відмінна допомога для страждаючих від люмбаго і ішіасу!

  • Регулярний масаж спини стимулює вироблення «гормонів гарного самопочуття», таких як ендорфіни, дофамін і серотонін. Підвищення концентрації цих речовин у мозку і крові людини під час масажу допомагає знизити вираженість больових відчуттів (особливо в попереку), знімати тривогу і навіть боротися з депресією!

  • Повноцінний багатофазовий сон необхідний для підтримки загального здоров'я і високої продуктивності протягом робочого дня. Масаж спини допоможе вам глибоко розслабитися, забути про всі проблеми і впоратися з болем у м'язах, що заважає вам спати. Крім того, масаж спини відновлює ослаблені тканини, відновлюючи нормальну рухливість. Якщо ви є труднощі при рухах шиєю, плечима і м'язами нижньої, середньої і верхньої частини спини, вам обов'язково потрібен масаж! Більш того, він допоможе вам розвинути гнучкість і рухливість суглобів.

  • Масаж спини покращує кровообіг, сприяючи доставці багатою киснем і живильними речовинами крові до найважливіших органів і м'язів нашого тіла.

Загальний масаж

Масаж всього тіла не випадково вважається однією з найбільш корисних і ефективних процедур як для нормалізації здоров'я, так і для поліпшення настрою. 

  • За допомогою загального масажу відбувається скорочення і розслаблення м'язового корсету, завдяки чому він стає більш пружним і еластичним, усуваються надлишки молочної кислоти, часто є причиною больового симптому після сильних фізичних навантажень. Дана процедура повертає тонус навіть атрофованим м'язам, що особливо корисно після травм різного характеру. Саме вплив на м'язи приносить розслабляючий ефект, благотворно впливає на стан нервової системи. 
  • Загальний масаж значно покращує кровообіг і лімфоток, сприяє розширенню капілярів, виведенню токсинів з організму. Завдяки цьому тканини і органи організму отримують більше харчування і кисню, що позитивно позначається як на самопочутті, так і на стані шкіри. Так, поліпшення циркуляції крові часто позбавляє від найсильніших головних болів і нормалізує тиск, покращує колір обличчя, робить шкіру більш пружною і підтягнутою. 
  • Ще один ефект від правильно виконаного масажу всього тіла - дренажний. Повний курс процедур сприяє виведенню зайвої рідини з організму, завдяки чому проходять набряки, як кінцівок, так і особи, прискорюється регенерація клітин і в'ялість шкіру, поліпшуються контури тіла.

Крім цього, загальний масаж тіла попереджає розвиток хвороб опорно-рухового апарату і допомагає їх усунути, сприяє зниженню ваги, нормалізує роботу нервової системи і обмін речовин, знімає психічне напруження і навіть сприяє підвищенню імунітету. Під час сеансу також виробляється велика кількість гормону ендорфіну, а значить, масаж приносить радість і задоволення пацієнтові.

Антицелюлітний масаж

Масаж, спрямований на зони схильні до целюліту, працює на різних рівнях. Перше - це поліпшення кровообігу і пом'якшення жирових областей. Далі, напрямок масажу на лімфатичну систему. Він розбиває жирові відкладення і виганяє накопичилася рідина. І нарешті, антицелюлітний масаж позбавить тіло від токсинів і солей, які оселилися між тканинами. При регулярному і цільовому впливі на області тіла, схильні до целюліту, в кінцевому рахунку зменшить прояв «апельсинової кірки».

Скільки сеансів антицелюлітного масажу необхідно?

Для того щоб зменшити целюліт необхідно провести не менше 10-15 сеансів. Кількість залежить від стадії прояви целюліту. Після проведення курсу масажу, необхідно регулярно повторювати сеанси антицелюлітного масажу в подальшому для підтримки результату і повтор курсу протягом наступних півроку. Також необхідно розуміти, що антицелюлітний масаж не є єдиним засобом в боротьбі за струнку фігуру. Потрібно повністю переглянути весь свій раціон і режим харчування, включити в своє життя фізичні навантаження. Бути активною людиною. Тільки в такому випадку ви зможете ловити на собі сторонні захоплені погляди і пишатися не тільки тілом, а й своєю силою волі.

Не забувайте також про такі види масажу, як лімфодренажний, масаж комірцевої зони та ніг, які в свою чергу теж не поступаються користю та популярністю. Лімфодренажний масаж —процедура,яка відновлює та нормалізує лімфотік,кровообіг і виводить надлишок рідини з організму.Масаж діє на всю лімфатичну систему.

Масаж вважають невичерпним джерелом енергії та здоров'я.Він приносить неймовірну користь нашому організму:зміцнення імунної системи організму,підвищує пружність і еластичність шкіри,поліпшує кровообіг ,прискорує метаболічні процеси,позбавляє больових відчуттів,нормалізує психоемоцінний стан.