Тренажерний зал

IMG_2497 копия.jpg

Шановні гості та відвідувачі курорту “Осоння Карпати”. Ми з радістю повідомляємо вас, врахувавши всі ваші побажання, про те, що ми відкрили новий Спа-комплекс, у якому облаштували тренажерний зал! Знаючи, що кожен наш відвідувач піклується про своє здоров’я та зовнішній вигляд, на площі в 45 квадратних метрів ми розмістили силові тренажери, бігові доріжки та засоби для вправ з розтягування та пресу таких відомих виробників тренажерів як Fitex та Inspire.

Заняття у фітнес-клубах - один з найнадійніших способів привести своє тіло в форму, щоб виглядати красиво і привабливо. Такі тренування в значній мірі корисніше й ефективніше спроб привести свій зовнішній вигляд в порядок в домашніх умовах. Регулярні відвідування цих закладів додадуть людині заряд бадьорості, підвищать самооцінку, допоможуть досягти прекрасного результату в зовнішності і зміцнити здоров'я.

Безперечно, заняття у фітнес-клубах допоможуть людині за короткий період виправити всі недоліки свого зовнішнього вигляду, прибрати втому. За допомогою фахівця або тренера можна буде скласти індивідуальний комплекс вправ. Для того, щоб кожен зміг переконатися в позитивному результаті таких занять, нижче наведені найбільш вагомі аргументи і причини, за якими все ж варто використати можливість відвідувати тренажерний зал:

  • Ефективність - заняття на професійних тренажерах в рази ефективніше нещасних спроб обзавестися прекрасної і привабливою фігурою в домашніх умовах.

  • Надійність - відвідуючи фітнес-клуб, людина може бути впевнений, що він знаходиться в надійних руках свого тренера.

  • Вигода - замість того, щоб витрачатися на непотрібні і шкідливі препарати для схуднення або нарощування м'язової маси, найкраще просто взяти силу волі в кулак і звернутися в тренажерний зал за професійною допомогою.

  • Гарантований успіх - якщо дотримуватися всіх рекомендацій тренера з приводу регулярних занять і правильного харчування, то кожен зможе досягти бажаного результату.

  • Красиве тіло - мрія кожного хлопця і кожної дівчини. Варто сказати тільки одну річ - все залежить від нас самих!

  • У фінтес-клубах у людини з'являється можливість підтягнути всі групи м'язів, навіть ті, які не задіяні у людини в повсякденному житті. Різноманіття тренажерів допоможуть зробити фігуру більш досконалою, ніж вона є.

  • Підтримка і допомога фахівців сприяє досягненню результату в короткі терміни. Слід врахувати, що саме професіонали знають безліч методик для таких занять.

  • Дисципліна, завдяки якій людина напевно пройде повний курс намічених занять, і це, безперечно, є важливим чинником. Вдома кожен може дати собі слабинку, а в фітнес-центрі - ні.

  • Хороша компанія, адже коли людей об'єднує спільний інтерес, то з'являться і друзі, і співрозмовники, і конкуренти, які будуть людину тільки мотивувати на досягнення свого результату.

  • Стимул. Зали тренажерок в будь-якому випадку будуть переповнені, і напевно захочеться стати такими ж красивими і підтягнутими, як і відвідувачі, які вже досить давно відвідують спортивний зал.

IMG_2498 копия.jpgМи вас ще досі не переконали? Тоді ось вам найкраща новина: відвідування тренажерного залу для наших відвідувачів БЕЗКОШТОВНЕ! Так, ви все вірно прочитали, при заселенні в один з наших номерів чм будиночків кожному гостю видається спеціальна картка. Прийшовши до тренажерного залу, ви обмінюєте карту на рушник та браслет до шафки - і все, користуєтесь тренажерами. Безкоштовно. Завершивши тренування, обмінюєте рушник та браслет знову на карту. Безкоштовно. Єдине, що вам потрібно знати - втративши карту, рушник чи браслет від шафки потрібно вартість загубленого відшкодувати, але ж кожен з нас акуратний, тож ми сподіваємось, що таких ситуацій не буде.

І ще важлива інформація: тренажерний зал відчинений з 10:00 до 20:00 кожного дня, не забувайте також, що розрахунковий час проживання в готелі 12:00, тож у разі користування тренажерним залом в день виїзду після 12:00 потрібно буде додатково оплачувати корристування Спа-комплексом, тож будьте уважні.


Абсолютно всі люди можуть досягти поставленої мети. Найголовніше правило - це бажання, прагнення, робота над собою і своїми помилками. Якщо є можливість регулярно ходити в тренажерний зал, де можуть допомогти кваліфіковані фахівці, чому б не скористатися такою можливістю і не зайнятися своїм зовнішнім виглядом? Будемо раді бачити кожного з вас!