Де зустріти новий рік 2019?

Де зустріти новий рік 2019?
Задати питання
Хочете дізнатися більше? Запитайте нас!
1 Листопада 2018

А Ви вже придумали де зустріти Новий Рік 2019?

Готельно – відпочинковий комплекс «Осоння Карпати» –  ідеальне місце для такого урочистого свята. На Вас чекає новорічна програма, святковий стіл, майстер-класи від нашого шеф-повара, а ще: затишні теплі будиночки, засніжені вершини гір, нескінченне зоряне небо і відчуття свята і щастя.. А далі Різдвяні свята, колядки, веселощі та блиски вогників від гірлянд…

Лише у нас Ви по – справжньому відчуєте дух Різдва та Нового Року. Тут Ви можете зустріти світанок високо в горах, відпочивати з вудкою біля тихого озера, відвідати справжню баню та чан, відчути тишу та спокій сільської місцевості. Після  такого відпочинку у вас обов’язково побільшає сил і наснаги, покращиться настрій та стан здоров’я.

Запрошуємо провести незабутньо Різдво 2019 в Карпатах.  На Вас чекатиме:

Український вертеп – театралізоване дійство  під час, якого відтворюється сюжет чудесного народження Ісуса Христа.

Автентичні колядки – найяскравіші старовинні та сучасні пісні різдвяно – новорічного циклу, також буде можливість  відвідати  церкву Святого пророка Іллі в  с. Ластівка – унікальну пам’ятку архітектури, де буде вестися богослужіння.

6 СІЧНЯ припадає Свят-вечір – цей  день є одним з найбільш шанованих днів для всіх християн – гості скуштують 12 основних страв різдвяного столу, головною з яких є кутя, від шеф-повара ресторану «Осоння Карпати».

На Старий-Новий Рік 13/14 січня, за давньою традицією, найкращі посівальники посиплять  зерном і побажають гостям достатку і щастя на цілий рік.

РІЗДВО В КАРПАТАХ: ДОМАШНІЙ ЗАТИШОК І СІМЕЙНА АТМОСФЕРА

Для тих хто хоче провести відпочинок в «Осоння» і в Новий рік і на Різдво знижка на проживання 10%


Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.